Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu Skola

Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu skola uzņem audzēkņus jaunam mācību gadam profesijās

Posted in Birutas Mageles Stilistu Skola, studenti by birutamagele on January 3, 2010

 • STILISTS, FRIZIERIS ,VIZĀŽISTS, GRIMĒTĀJS, KULTŪRAS PASĀKUMU VADĪTĀJS,

KVALIFIKĀCIJAS CELŠANAS KURSI ar iepriekšizglītību profesijās Frizieris, Vizāžists, Grimētājs iegūstot papildus profesiju STILITS,

 • FOTOGRĀFS,

DŽEZA MŪZIKAS PROGRAMMA

 • DZIEDĀŠANA , KLAVIERSPĒLE, SAKSAFONSPĒLE.

Mācību sākums 2010 . gada janvārī un septembrī. Iestāšanās uz janvāra grupām līdz 22. decembrim .Rīgā , Brīvības gatvē 193/D , 2 stāvā Tālr.:   67542409 www.stilistuskola.lv

21 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. Madara Rubene said, on December 13, 2009 at 20:37

  Labdien, labprāt gribētu pieteikties un mācīties Birutas Mageles starptautiskajā stilistu skolā par grimētāju. Iepriekšējas pamatzināšanas nav gūtas,taču talats un vēlme ir apgūt tieši šo profesiju.

  P.S. Gaidīšu Jūsu atbildi un sīkāku informāciju.

  Patiesā cieņā, Madara Rubene

 2. Madara said, on January 13, 2010 at 16:03

  Labdien. Ari es gribetu pec 9. klases pabeigsanas iestatis Jusu skola, par frizieri.
  Pasai patik ar to nodarboties, un ceru, uz atbildi.

  • birutamagele said, on February 1, 2010 at 21:55

   Sveiki Madara.
   Pladies par skaistajiem vārdiem.Protams visu info par skolu var noskaidrot tepatās mājas lapā.Vai arī zvanot.
   Brīvības gatvē 193 D, 2.stāvā.

   Informācija pa tālr: 67542409;22061161
   http://www.stilistuskola.lv

 3. Rebeka said, on February 11, 2010 at 21:45

  Labdien.Es pēc 9.klases vēlētos iestāties jūsu skolā par kultūras pasākumu vadītāju, jo mani tas viss ir ļoti ieinteresējis.Taču nekādīgi nevarēju atrast jūsu mājas lapā informāciju par summu,kuru vajadzēs samaksāt.Varbūt neesmu pamanījusi, bet jebkurā gadījumā- kur es varētu to uzzināt?

  Paldies jau iepriekš.

  • birutamagele said, on March 12, 2010 at 15:30

   Sveiki Rebeka.
   Informāciju par izmaksām un apmācību ilgumu un niancēm ir iespējams noskaidrot zvanot pa telefonu vai arī sazinoties ar e pasta starpniecību.
   Tālr., 67542409
   E-pasts : stilistuskola@gmail.com

   Stilistu Skola

 4. Lāsma said, on May 5, 2010 at 19:22

  Sveiki.
  Es pašlaik vēl mācos 11.klasē, bet nākamgad jau ilgi gaidītā 12.klase. un nu jau laiks ir padomāt par ko mācīties tālāk, pēc 12.klases.

  kādu dienu meklējot frizieru skolas, uzgāju tieši šo un šī man likās viss labākā no visām.

  Un es vēlējos uzzināt vai šajā skolā ir arī iespējamas budžeta vietas?

  Paldies jau iepriekš!

  • birutamagele said, on May 18, 2010 at 17:05

   Sveiki Lāsma.

   Jā mūsu skolā ir iespējamas budžeta vietas un ir arī paredzēta studentiem stipendija.

   Daudz plašāk var noskaidrot sazinoties ar mums te :

   Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu Skola
   Brīvības gatve 193/D
   Rīga LV-1039

   Tālr., Fax.: 67542409
   E-pasts : stilistuskola@gmail.com

 5. Paula said, on April 25, 2011 at 19:42

  Sveiki.

  Es vēlētos uzzināt , kad jūsu skolā ir atvērto durvju dienas ?

  • birutamagele said, on June 7, 2011 at 09:04

   Labdien,
   mūsu skolā atvērto durvju diena būs 02.07. no pl. 11.00 līdz pl. 17.00 Gaidīsim!

 6. vineta said, on May 21, 2011 at 12:38

  Sveiki!
  Sakiet, luudzu, vai ir iespeejams pie Jums apguut friziera profesiju arii tad, ja ir jau gadinji 37…? Ir radusies veelme un ir sajuuta, ka tieshi sho profesiju veeleetos iemaaciities…
  Paldies! Lai Jums veicas!🙂

  • birutamagele said, on June 7, 2011 at 09:09

   Sveiki,
   šobrīd komplektējam grupu uz septembri, iestāties varat jau tagad, vecuma ierobežojuma nav🙂
   Frizieri mācās 9 mēneši , 3 reizes nedēļā , vakaros no pl. 17-20 vai sestdienas grupās no pl. 11.00 līdz pl. 18.00. Mācību maksa ir 75 Ls mēnesī . Dokumenti ir jāiesniedz – izglītības dokumenta kopijas , pases kopijas ( uzrādot oriģinālus ),izziņa par veselības stāvokli no ģimenes ārsta. 2 mazās fotogrāfijas personas lietai un studentu apliecībai, iestājpārbaudījumi nav jāveic,pirmā mācību maksa par skolu par vienu pirmo un vienu pēdējo mācību mēnesi, tad mācību laikā var maksāt pa mēnešiem, līdz katra mēneša 20. datumam. Swedbanka un Krājbanka dod arī studiju kredītus skolas audzēkņiem . Beidzot skolu audzēknis saņem Latvijas valsts akreditētu kvalifikācijas apliecību profesijā – 2 kvalifikācijas līmeni profesionālajā izglītībā un IES ( International education Society / London ) Starptautiski atzītu sertifikātu , kas paver plašākas iespējas darba tirgū ne tikai ārzemēs , bet arī pašu valstī . Starptautiskais sertifikāts tiek izsniegts beidzot mācības par atsevišķu samaksu . Mācību laikā ir jārēķinās ar papildus izdevumiem , kas ir materiālos . Nosaukt precīzu summu pat nav iespējams, jo cenas ir dažādas un katra personīgā rocība arī atšķirīga . Materiāli tiek iegādāti procesa gaitā izejot attiecīgu tēmu un pasniedzējs saka kas jāpērk , kur jāpērk , uz ko ir vērts taupīt uz ko ne .

 7. Rasa said, on July 12, 2011 at 15:16

  Sveicināti, kas ir nepieciesams iestajoties uz kulturu pasakumu vaditaju? un līdz kuram datumam to ir iespejams izdarīt?

  • birutamagele said, on July 14, 2011 at 14:07

   Sveiki,
   iestāties uz septembra grupu var līdz 30.augustam.
   Kultūras pasākumu vadītājs mācās 9 mēneši , 3 reizes nedēļā , vakaros no pl. 18-21. Mācību maksa ir 80 Ls mēnesī .
   Lai mācītos ir jābūt vismaz 9. klašu izglītībai, uzņemam visus bez iestājeksāmeniem. Dokumenti ir jāiesniedz – izglītības dokumenta kopijas , pases kopijas ( uzrādot oriģinālus ),izziņa par veselības stāvokli no ģimenes ārsta. 2 mazās fotogrāfijas personas lietai un studentu apliecībai, iestājpārbaudījumi nav jāveic,pirmā mācību maksa par skolu par vienu pirmo un vienu pēdējo mācību mēnesi, tad mācību laikā var maksāt pa mēnešiem, līdz katra mēneša 20. datumam. Swedbanka un Krājbanka dod arī studiju kredītus skolas audzēkņiem . Beidzot skolu audzēknis saņem Latvijas valsts akreditētu apliecību par profesionālās pilnveides izglītību un IES ( International education Society / London ) Starptautiski atzītu sertifikātu , kas paver plašākas iespējas darba tirgū ne tikai ārzemēs , bet arī pašu valstī . Starptautiskais sertifikāts tiek izsniegts beidzot mācības par atsevišķu samaksu .

 8. Andris said, on September 18, 2011 at 21:05

  Sveiki!
  Vai ir iespejams macibas sakt no janvari ?
  Velos apgut frizierus !
  Liels padies .

 9. Una said, on April 5, 2012 at 11:25

  Sveiki,vēlos apgūt frizieres darbu,bet kas ir nepieciešams,lai tiktu jūsu skolā uzņemta,eju 9.kl,esmu pārliecināta,kad vēlos mācīties par frizieri,vai ir svarīga vidējā atzīmē un kādai tai ir jābūt🙂

  Paldies jau iepriekš!!!🙂

  • birutamagele said, on April 10, 2012 at 08:31

   Sveiki,
   šobrīd uzņemam skolā uz 2012. gada septembri, iestāties varat jau tagad, iestājpārbaudījumu nav! uzņemam visus bez priekšzināšanām.
   Frizieri mācās 9 mēneši, 3 reizes nedēļā, vakaros no pl. 17-20 vai sestdienas grupās no pl. 11.00 līdz pl. 18.00. Mācību maksa ir 75 Ls mēnesī. Dokumenti ir jāiesniedz – izglītības dokumenta kopijas, pases kopijas (uzrādot oriģinālus), izziņa par veselības stāvokli no ģimenes ārsta, 2 mazās fotogrāfijas personas lietai un studentu apliecībai, iestājpārbaudījumi nav jāveic, pirmā mācību maksa par skolu par vienu pirmo un vienu pēdējo mācību mēnesi, tad mācību laikā var maksāt pa mēnešiem, līdz katra mēneša 20. datumam. Swedbanka dod studiju kredītus skolas audzēkņiem. Beidzot skolu audzēknis saņem Latvijas valsts akreditētu kvalifikācijas apliecību profesijā-2 kvalifikācijas līmeni profesionālajā izglītībā un IES ( International education Society / London ). Starptautiski atzītu sertifikātu, kas paver plašākas iespējas darba tirgū ne tikai ārzemēs, bet arī pašu valstī. Starptautiskais sertifikāts tiek izsniegts beidzot mācības par atsevišķu samaksu. Mācību laikā ir jārēķinās ar papildus izdevumiem, kas ir materiālos. Nosaukt precīzu summu nav iespējams, jo cenas ir dažādas un katra personīgā rocība arī atšķirīga . Materiāli tiek iegādāti procesa gaitā izejot attiecīgu tēmu un pasniedzējs saka kas jāpērk, kur jāpērk, uz ko ir vērts taupīt uz ko ne .
   Skolas adrese: Brīvības gatve 193 D
   Skola piedāvā dienesta viesnīcu.

 10. Anastasija said, on September 4, 2012 at 20:39

  Labdien, man arī ir doma pēc 9tās mācīties šeit. Vēlos kļūt par fotogrāfu, un cik vajadzētu maksāt, un vai jums ir dienesta viesnīcas, jo es nedzīvoju Rīgā!Un arī fotoaparāts ir jābūt pašiem ??? Un arī kādai jābūt vidējai atzīmei priekšmetos….
  Gaidu atbildi.. un Liels paldies iepriekš! :)))))

  • birutamagele said, on September 5, 2012 at 10:40

   Labdien,
   šobrīd skolā uzņemam uz 2012. gada oktobri.
   Vecuma ierobežojumi nav.
   Pirmajiem 15, kuri iestāsies fotoskolā atlaide 10% mācību maksai pirmajam mācību gadam.
   Lai iesniegtu dokumentus Jums jānāk pie mums katru darba dienu no pl.10.00 līdz pl. 21.00.
   Nodarbības notiek latviešu valodā.
   Iestājeksāmeni nav jākārto, jo mācības ir no pašiem pamatiem, bez priekšzināšanam.
   Nodarbības ir 3 reizes nedeļā , vakaros no pl. 18-21,konkrētas dienas vēl nav zināmas. Kopējais mācību laiks ir 15 macību mēneši ( augusts ir brīvs mēnesis ). Mācību maksa mēnesī ir 80 Ls. Swedbanka dod studiju kredītus skolas audzēkņiem.
   Lai iestātos skolā jānāk jāraksta iesniegums, jānes pases un izglītības dokumenta kopija , 2 mazas fotogrāfijas studentu apliecībai un personas lietai , jāveic pirmā iemaksa par mācībām par 1 un 2 pēdējiem mācību mēnešiemt.i. kopā 232 Ls., medicīniskā izziņa no ģimenes ārsta (to var atnest ari vēlāk , kad jau iestājas ).
   Beidzot skolu audzēknis saņem kvalifikācijas apliecību , valsts akreditētu profesijā – fotogrāfs , 2 kvalifikācijas līmeni . nokārtojot starptautisko eksāmenu audzēknis saņem arī IES ( International Education Society / London ). Starptautiski atzītu sertifikātu kurš papildina iespējas darba tirgū ne tikai ārzemēs, bet arī savās mājās .
   http://www.ies-info.com
   Skola atrodas : Brīvības gatvē 193D
   Varam piedāvāt dienesta viesnīcu.
   Sekmju izraksts netiek ņemts vērā skolā uzņemam visus.

 11. ieva said, on March 8, 2013 at 10:21

  Labdien, es mācos 8.klasē man ir doma pēc 9tās klases mācīties par frizieri. man nav nekādu iepriekšēju zināšanu par šo profesiju, bet es ļoti vēlos apgūt šo profesiju. es nedzīvoju rīgā, vai ir iespēja iegūt stipendiju? un cik liela ir stipendija?
  paldies jau iepriekš:)

  • birutamagele said, on March 15, 2013 at 14:27

   Sveiki,
   šobrīd uzņemam skolā uz 2013. gada septembri, iestāties varat jau tagad.
   Frizieri mācās 9 mēneši, 3 reizes nedēļā, vakaros no pl. 17-20 vai sestdienas grupās no pl. 11.00 līdz pl. 18.00. Mācību maksa ir 75 Ls mēnesī. Dokumenti ir jāiesniedz – izglītības dokumenta kopijas, pases kopijas (uzrādot oriģinālus), izziņa par veselības stāvokli no ģimenes ārsta, 2 mazās fotogrāfijas personas lietai un studentu apliecībai, iestājpārbaudījumi nav jāveic, pirmā mācību maksa par skolu par vienu pirmo un vienu pēdējo mācību mēnesi, tad mācību laikā var maksāt pa mēnešiem, līdz katra mēneša 20. datumam. Swedbanka dod studiju kredītus skolas audzēkņiem. Beidzot skolu audzēknis saņem Latvijas valsts akreditētu kvalifikācijas apliecību profesijā-2 kvalifikācijas līmeni profesionālajā izglītībā un IES ( International education Society / London ). Starptautiski atzītu sertifikātu, kas paver plašākas iespējas darba tirgū ne tikai ārzemēs, bet arī pašu valstī. Starptautiskais sertifikāts tiek izsniegts beidzot mācības par atsevišķu samaksu. Mācību laikā ir jārēķinās ar papildus izdevumiem, kas ir materiālos. Nosaukt precīzu summu pat nav iespējams, jo cenas ir dažādas un katra personīgā rocība arī atšķirīga . Materiāli tiek iegādāti procesa gaitā izejot attiecīgu tēmu un pasniedzējs saka kas jāpērk, kur jāpērk, uz ko ir vērts taupīt uz ko ne .
   Skolas adrese: Brīvības gatve 193 D
   Skola piedāvā dienesta viesnīcu.
   Skola stipendiju nemaksā.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: