Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu Skola

GRIMA MĀKSLA – ĪPAŠA PROFESIJA, KURA GAIDA PRETENDENTUS SAVAI RENESANSEI!

Posted in Birutas Mageles Stilistu Skola by birutamagele on July 22, 2011

 Padomju gados Latvijā darbojās Rīgas kinostudija ar labi iekārtotiem filmēšanas paviljoniem, gadu desmitos nodrošinātu materiālo bāzi un brīnišķīgiem talantīgiem cilvēkiem. Uz Rīgu filmēt savas filmas brauca režisori no Pēterburgas, Maskavas, Kijevas, Minskas u.c. pilsētām izmantojot Rīgu, tās arhitektūru un visu radošo brigādi, kurā protams ietilpa arī grima mākslinieks.

Beidzot tieši tagad Latvijā sāk atdzimt kino un uz Rīgu brauc filmēt un atkal šeit veidojas darba grupas, kurās protams bez grima māksliniekiem neiztikt. Tā kā es ilgus gadus esmu šo darbu darījusi un veidojusi dažādus grimus tādu režisoru ,kā A.Brenčs, Ē.Lācis u.c. latviešu un krievu režisoru filmās, strādājusi ar latviešu talantiem un krievu dižgariem ( Ē.Bistricka, J.Ņeolova u.c.), kā arī veidojusi filmas TV. Pēc šīs darba pieredzes droši varu teikt, ka iemācīt šo grima mākslinieka amatu var tikai tas , kurš ir strādājis gan ar vecuma grimu, specefektiem, veidojis šautas un citas brūces, jebkuru tēlu atbilstoši režisora iecerei un scenārijam.

Tādēļ aicinu tevi nenokavē savu iespēju , nāc mācīties pie manis un kļūsti par īpašo kino, foto , TV un teātra grima mākslinieku. Esmu gatava Tev ar savu komandu iemācīt to ko protu.

Ar cieņu,

Biruta Magele.

Vairāk par iestāšanos: stilistuskola@gmail.com, Tel.: 22061161, 67542409

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: