Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu Skola

SKOLA UZŅEM AUDZĒKŅUS PROGRAMMĀ VIZĀŽISTS.

Posted in Birutas Mageles Stilistu Skola, Foto, konsultants, Latvija, Makeup, stilists, studenti by birutamagele on January 31, 2013

fotoskola.lv

Uzņemam audzēkņus apmācības programmā – Vizāžists.

Mācību sākums 2013. gada aprīlī, sestdienās no pl. 11.00 līdz 18.00.

VIZĀŽISTS – dienas, vakara, podiuma un foto  make up meistars.

Profesijā Vizāžists mācību laiks 9 mēneši. Pēc eksāmenu nokārtošanas saņem kvalifikācijas apliecību profesijā – VIZĀŽISTS, 2 kvalifikācijas līmeni un IES starptautisko sertifikātu. Vizāžists strādā skaistumkopšanas salonos nosakot krāsu paletes klientam, kas piestāv labāk izvēloties dekoratīvo kosmētiku, garderobi un atbilstošu matu krāsas toni. Liek dienas, vakara un kāzu grimus klientiem, sniedz konsultācijas un apmāca klientu kā vislabāk izmantot dekoratīvo kosmētiku uzliekot grimu. Mācību laikā iegūtās profesionālās zināšanas dod iespēju strādāt modes skatēs, modeļu aģentūrās, veidot foto un TV grimu. Mācību laikā audzēknis apgūst:

VISA VEIDA GRIMI – dienas un vakara darbam ar klientu salonos – kreatīva pieeja un smalka stila izjūta; teātra un skatuves grims – augstākā profesionalitāte un spēja izjust tēla raksturu; kino, TV, foto grims un specefekti – radoša pieeja; modes un stila grimi.

VIZĀŽA – smalks dekoratīvs zīmējums uz ķermeņa.

KRĀSU PALETES NOTEIKŠANA- pakalpojums ko sniedz klientam salonos, lai noteiktu krāsas, kuras  piestāv dekoratīvajā kosmētikā, apģērbā un matu krāsas izvēlē.

ZĪMĒŠANA, HIGIĒNA UN KOSMĒTIKA, LIETVEDĪBA UN BIZNESA PAMATI.

 

Programma ir akreditēta un pēc skolas beigšanas audzēkņi saņem IES starptautisko sertifikātu, kas dod priekšrocības darba tirgū gan Latvijā, gan ārzemēs. Skola atrodas : Rīgā, Brīvības gatvē 193/D , 2 stāvā. Visa informācija pa Tel:  22061161,  67542409, stilistuskola@gmail.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: