Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu Skola

Skola

Skolu prezentē Biruta Magele – vienīgā Latvijas goda meistare Stilista amatā ar 45 gadu starptautisku pieredzi.

Skola dibināta 1992 . gadā , skola un mācību programmas ir Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrijas  akreditētas un IES ( international Education Society / London ) Starptautiski Sertificētas.

Skolā var iestāties gan pēc 9 klases, gan pēc 12 klases . Profesijas tiek apgūtas savā amatā strādājošu profesionālu pasniedzēju vadībā. Mācību laikā audzēkņi papildus iziet praksi veidojot stila lapas žurnālos , veidojot grimu un frizūras modes skatēm , piedalās reklāmas tēlu veidošanā , veido šovus modes un mūzikas pasākumos ,veido grimus un frizūras TV pārraidēm , apgūst komandas darbu ar fotogrāfu , kā stilists strādājot ar modeļiem . Katru gadu skolas audzēkņi piedalās izstādes Baltic Beuty World ietvaros Latvijas Stilistu Asociācijas rīkotajos profesionālās izaugsmes konkursos radoši izpaužoties un ceļot savu kvalifikāciju . Skolas audzēkņi tiek speciāli gatavoti un piedalās katru gadu dalībai pārstāvot Latvijas vārdu Vispasaules Ķermeņa apgleznošanas festivālā Austrijā .

Beidzot skolu audzēkņiem ir iespēja stāties Latvijas Stilistu asociācijā un sadarbībā ar Latvijas Amatniecības kameru iegūt zeļļa un stilista amata meistara diplomu ceļot savu profesionālo kvalifikāciju un profesionālajā izglītībā iegūstot visaugstāko novērtējumu .

Skola un mācību programmas ir starptautiski sertificētas . Starptautiskais sertifikāts , ko saņem skolas absolventi apliecina absolvēto studiju līmeni  un paaugstina Jūsu iespējas darba tirgū pašu zemē un ārvalstīs.

%d bloggers like this: